KURUMSAL
Mis Yonca Tarım ve Hayvancılık
Hakkımızda
“Yem bitkilerinin kraliçesi YONCA”

İç Anadolu’nun en zengin ve verimli topraklarına sahip olan tarımın anavatanı Yeşilhisar ovasında bol yapraklı, ince saplı, yüksek proteinli ve düşük nem oranına sahip yonca yetiştirmekteyiz. 

Köklü bir geçmişi olan sirketimizin ilk kıvılcımları 1940 yılında tarım ürünleri ticaret alım ve satımı ile atılmıştır,3 kuşak öteden beri sektörde hizmet veren şirketimiz tecrübesini nesilden nesile aktararak çağa ayak uyduran teknolojik hamleleriyle 2002 yılında konak petrol katı yakıt nakliyat ve  hububat alım satımı adı altında İsmail konak tarafından limited şirketi haline getirilmiştir

Değerli musterilerimizin artan talepleri ve büyüyen butcemizle şu anki en son teknolojik makineler ve ekipmanlarla hizmet verme yoluna baş koymuş ve 2018 yılında 3.kusak tecrübesiyle aile sirketikiz olan konak ltd sti bin destekleriyle mis yonca inovasyon tarım hayvancılık şirketini kurmuş bulunmaktayiz.

Yetiştiriciliğini ve alım-satımını yapmış olduğumuz yonca balyaları 600 Kg. lık büyük balyalar şeklindedir. Aynı zamanda özenle yetiştirilen yoncalarımız için Türkiye’nin her yerine çiftlik teslimi temin edilmektedir. 
Bölgenin en büyük yonca üretim alım-satım payına sahip olan firmamız profesyonel ekibiyle bir yılda 15 000 ton yonca satışı yapmaktadır. Bu doğrultuda firma müşteri potansiyelimiz her geçen gün artmaktadır. 

Üretimini ve alım-satımını yaptığımız yoncalarımızı Türkiye’nin her yerine kalite, verimlilik ve zamanında teslim şartlarını göz önünde bulundurarak ulaştırmaktayız. SÜTAŞ ve NİĞTAŞ başta olmak üzere birçok büyük besi ve süt işletmesinin yonca ihtiyacını karşılamaktayız.

İlçemizde yaklaşık 25 bin dekarlık alanda en son teknoloji tarım aletleri kullanılarak yonca yetiştiriciliği yapmakta olup, Türkiye’nin her yerine ve komşu ülkelere yonca ihracatı yapmaktayız.

Misyonumuz & Vizyonumuz
Misyonumuz
Misyonumuz en değerli paydaşlarımızdan biri olan müşterilerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak ve uluslar arası kalite standartları çerçevesinde üretim ve alım satım yaparak Türk tarım ve hayvancılığın da ülkemizin seçkin bir elçisi olarak dünyada ülkemizin parlayan yıldızı olmak

Vizyonumuz
Köklü geçmişimiz ve bununla beraber miras edindiğimiz güvenilirlik, sadakat, devamlılık ve saygınlığı bir dünya markası olarak sürdürmek.

Kalite Belgelerimiz